O nás

HPS Slovaquie s.r.o. ponúka svojim zákazníkom vysokú kvalitu, neoceniteľné skúsenosti a globálne zázemie, vďaka partnerstvu s francúzskou spoločnostou, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. 

 

Naše produkty

O nás

Úvod O nás
 
O nás

VALEX, s.r.o. je partnerom francúzskej spoločnosti HP Systems Verins Hydraulique, ktorá vyvíja a vyrába široký sortiment štandardných hydraulických valcov a doplnkov. Hydraulické valce HP Systems majú široké možnosti použitia v rôznych odvetviach priemyslu. Spoločnosť vyrába valce na zákazku pre automobilový, námorný, letecký priemysel, ťažký, železiarsky a zlievarenský priemysel. V súčasnosti má zastúpenie vo viacerých krajinách Európy a Ázie.

V oblasti hydrauliky spoločnosť úspešne pôsobí od roku 1990 a neustále vyvíja úsilie k zlepšovaniu a inováciám. Viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti hydrauliky im umožňujú vyrábať produkty tej najvyššej kvality i zásluhou profesionálnych dizajnérov a najnovším dizajnovým nástrojom. Snaha spoločnosti HP Systems o dosahovanie čo najvyššej kvality bola nedávno ocenená ISO 9001 certifikátom.

Spoločnosť VALEX, s.r.o. ako výhradný dodávateľ produktov HP Systems je taktiež autorizovaným dodávateľom mnohých renomovaných spoločností: Codecor, Codipro, Coval, EKO Plastic, MDL-Porter Besson, Rabourdin a Toyo Tanso.

Vďaka vynikajúcemu zázemiu a medzinárodnej sieti distribútorov svojim zákazníkom garantujeme okamžitú technickú podporu a promptné dodanie výrobkov.